Hentes /csemegepultos

Bruttó bér:

5

Ft / hó

Feladás dátuma:

tegnap, 09:45
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Eladó

Tapasztalat:
Pályakezdő

Árpád-híd pesti hídfőjénél 27.éve működő húsáruházunkba keresünk egy megbízható hentes/csemege pultos kollégát/ kolléga nőt hosszútávra.
Napi feladatok: kiszolgálás csemege vagy húspultnál, pultrakás , hús szeletelés , kockázás.
Ha egy jó munkahelyet , jó csapatot keresel itt a helyed , életművészek kíméljenek.
Jelentkezni lehet:1138 Bp. Váci út 138/b., H-P 10-16.h ig az üzletvezetőnél.
Teljes munkaidős állás , heti 5 nap , cafetéria , napi étel/ital biztosítva , bér átlag felett , egyéb juttatások.

Hirdetés azonosító: 150913815

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 1 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!