Hétvégi/délutános ügyfélszolgálat -Rugalmas munkaidő Belvárosban

Bruttó bér:

180 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Textilklinika és Szolgáltató Centrum

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Szereted a divatot, a ruhákat, textileket?
Talpra esett vagy? Szereted a pörgést? Gyorsan tanulsz? Kitartó vagy?!
Olyan munkát keresel, ahol sok embert ismerhetsz meg?
Akarsz tenni a céljaidért? Meg akarod állni a helyed?
Képes vagy magasra állítani a mércét, magadnak is?!
Akkor Téged keresünk!

Textilklinika és Szolgáltató Centrumba talpraesett munkatársat keresünk fő vagy másodállásban, délutáni és hétvégi munkára, rugalmas munkaidőben.

Munkaidő:

Hétköznap 3-4 nap + Havi 2 szombaton is számítunk Rád
Havi 2 hosszú hétvégét biztosítunk
Elsősorban délutános műszakban 4-6 órában
Betanulás után, akár teljes munkaidőben is.
Beosztásokat, szabad napokat, helyettesítéseket rugalmasan kezeljük.

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

Személyes ill. telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
Munkafelvétel /kiadásban együttműködés, teljes körű adminisztráció.
Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése, asszisztencia.
Megrendelések nyomon követése

Amit kérünk:

min. Érettségi, középfokú végzettség
Konkrét, egyértelmű kommunikációs készség
Pozitív kisugárzás, mosoly!
Ügyfél orientáltság
Jó szervezőkészség
Felhasználószintű számítógépes ismeretek
Angol nyelv társalgási szintű aktív használata

Előny:

Ruhaipari végzettség
Szolgáltatásban, termelésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Változatos, érdekes munka
Rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni!
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Belvárosi munkahely, családias légkör, jó csapat
Kiemelt jövedelem: nettó 80.000- 180.000 Ft / hó
Teljesítményed értékeljük, eredményeidet premizáljuk
Útiköltség térítés, vagy albérleti hozzájárulás
Betanulási pótlékot fizetünk 3 hónapig
Természetbeni juttatások, bónuszok

Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a -ra.
Kísérő leveledben írd meg kéréseidet, fix elfoglaltságaidat ill. kérdéseidet.
A tárgyban tüntesd fel, hogy Hétvégi/délutános ügyfélszolgálat

Kérjük, írd meg a betanulási időszakra vonatkozó nettó bérigényed (részmunkaidőben) és hogy 1, 5-3 év múlva mekkora jövedelmet szeretnél elérni főállásban?

A személyi ügyekkel hétköznap 17h után tudok foglalkozni,
amikor már megérkezett az önéletrajzod.

Tekintsd meg tevékenységeinket:

1072 Bp. Akácfa u. 41. (Blahánál)

Hétköznap 8-20h
Hétvégén 9-19 h

Forrai Péter

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 77556055