Ingatlanreferens munkakörbe keresünk új kollégákat

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
GDN Ingatlanhálózat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Ingatlanértékesítő

Leírás

Dolgozz velünk ingatlanreferensként!
Vonzó számodra egy olyan szakma, amely során Te segíthetsz az embereknek életük egyik legnagyobb pénzügyi döntésekor?
Elfogadnál egy munkát, ahol az erőfeszítéseid egyenes arányban növelik a bevételeidet?
Tetszik az ötlet, hogy magad szabályozhatod az időbeosztásod?

Törekszel az anyagi függetlenségre és fontosnak tartod céljaid elérését?
Ha legalább az egyik kérdésre IGEN a válaszod, akkor jelentkezz hozzánk, ismerd meg a szakmához való hozzáállásunkat, és ha tudsz azonosulni a filozófiánkkal, dolgozz velünk! :)

Amit mi tudunk garantálni:
- alapos szakmai oktatás
- folyamatos értékesítéstechnikai,- ügyfélkezelési tréningek
- mentori támogatás a fejlődni, és kiemelkedően teljesíteni vágyó kollégáknak
- magas szintű informatikai rendszer
- Életpálya, előrelépési lehetőség

Pozitív beállítottságú, jó kedélyű kollégákkal, profi központi és vezetői támogatói rendszerrel, és egy országos lefedettségű hálózat minden előnyével várjuk leendő kollégáinkat!

A Gdn-nél bárki profi ingatlanossá válhat!

Gyere el hozzánk, hallgasd meg az ajánlatunkat, tedd fel kérdéseidet és dönts mellettünk!
Légy részese a Gdn Ingatlanhálózat adta lehetőségeknek és valósítsd meg önmagad, légy sikeres!

Várjuk jelentkezésedet a címre, a Tárgy mezőbe, kérjük, írd be: Sikeres akarok lenni!

Állásajánlatra jelentkezőknek szóló adatvédelmi tájékoztatónk elérhető: oldalon

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145383059

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Big Sellers Kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód