Az ingatlanos szakma csak Rád vár!

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 12., 10:29

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
GDN Ingatlanhálózat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Ingatlanértékesítő

Lépj be az ingatlanpiac változatos világába és szárnyalj velünk!

Ha értékeled a szabadságot és az önállóságot, ha szeretsz emberekkel foglalkozni és magadnak szeretnél dolgozni, akkor ne keress tovább!

Legyél Te a közös sikerünk egyik főszereplője!

Miért minket válassz?
- Stabil háttér: inspiráló, támogató közegben dolgozhatsz, ahol mindig van feljebb és minden eszközt kézhez kapsz.

- Versenyképes jövedelem: kiválóan teljesítő munkatársaink szabad szemmel jól látható összegeket visznek haza, nincs plafon, csak a te határaid szabják meg a maximumot.

- Változatos feladatok: ingatlanok értékesítése, bérbeadása, ügyfelek kezelése Sosem fogsz unatkozni! :)

- Rugalmas munkavégzés: szabadidőd és munkád harmóniában lehet, nálunk te osztod be az idődet.

- Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség: mentorálás, szakmai tréningek, e-learning rendszer- nálunk mindig előrébb léphetsz a karrierlépcsőn.

Mit várunk el?

#Kiváló kommunikációs készség
#Jó kapcsolatteremtő készség
#Kitartás és ambíció
#Legalább középfokú végzettség
#Ingatlanpiaci tapasztalat előny, de nem feltétel

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, küldd el önéletrajzod és egy rövid motivációs levelet a címre.

Csatlakozz hozzánk és formáljuk át együtt az ingatlanpiacot! :)
Hajrá Gdn!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147009489

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Big Sellers Kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód