10.kerületi ingatlan irodánkba kollégát keresünk

Feladás dátuma:

máj 3., 11:27

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Ingatlanértékesítő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Kolégágat Keresünk, 15 Éve Sikeresen Működő Ingatlairodánkba!
Elárásaink:
1. Kiváló kommunikációs képességek: Fontos, hogy egy ingatlanközvetítő képes legyen hatékonyan kommunikálni az ügyfelekkel, érdeklődőkkel és más szakemberekkel, például ügyvédekkel vagy hitelintézetekkel. Ehhez szükség van jó hallgatási és tárgyalási képességekre is.
2. Képzettség és tapasztalat: Az ingatlanközvetítés területén való jártasság és tapasztalat kulcsfontosságú. Az ügyfelek gyakran olyan szakértőt keresnek, aki érti az ingatlanpiac működését, ismeri a helyi piaci tendenciákat és jogszabályokat.
3. Empátia és megértés: Egy jó ingatlanközvetítő képes az ügyfelek igényeire és kívánságaira odafigyelni, és segít nekik megtalálni az ideális ingatlant vagy megoldást.
4. Szervezőképesség: Az ingatlanközvetítőnek jól kell tudnia szervezni az időt és a feladatokat, hogy hatékonyan tudjon dolgozni az ügyfelekkel és az ingatlanokkal kapcsolatos teendőkön.
5. Hitelesség és megbízhatóság: Az ügyfeleknek fontos, hogy megbízhassanak az ingatlanközvetítőben, és tudják, hogy az ő érdekeiket képviseli. Ezért az őszinteség és az integritás alapvető tulajdonságok.
6. Kreativitás és rugalmasság: Az ingatlanpiac gyorsan változó és gyakran kihívásokkal teli lehet. Egy jó ingatlanközvetítőnek rugalmasnak kell lennie, és kreatív megoldásokat kell találnia az előforduló problémákra.
AMIT Kínálunk:

1.Kimagasló Kereseti Lehetőség.
2.Igényes Irodai Háttér
3.Folyamatos Szakmai Támogatás.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147513305

Jófogás alkamazás QR kód