Fix+Jutalék! Ingatlanok felvételére,bemutatására keresünk kollégákat!

Bruttó bér:

300 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

júl 21., 17:14
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Starting Immo Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Ingatlanértékesítő

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Telefonon is lehet jelentkezni Tel : 06-20-9-890-690

Budapest több kerületére keresünk, ingatlan értékesítő munkatársakat!
3 irodánk közül választhatsz :
- 4.ker Rózsa utca 6
- 7.ker Garay tér 15
- 18. Ker , Lőrinci piacnál található irodánk

Azonnali kezdés.
Bérezés: Fix + Jutalék!

Betanítunk, segítjük minden lépésedet, nincs kiadásod (telefon, asztal pénz, kiemelések, hirdetési portálok, szórólap stb.)
Cégünknél az ingatlan közvetítés egy hivatás, melyet könnyen meg lehet szeretni és elsajátítani a folyamatos továbbképzéseken és tréningeken keresztül. Akár kezdő vagy, vagy csak szeretnél, olyan helyen dolgozni ahol stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítanak és jutalmazzák a munkádat, csatlakozz csapatunkhoz és megváltozik az életed.

Cégünknél nincs asztal pénz, nincs telefon költség, nincs betanítási díj, nincs rendszerhasználat díj, sem egyéb eltitkolt költség. Sőt, mi fizetünk azért, hogy megszeresd és elsajátítsd ezt a szakmát. Csapatként dolgozunk, így számíthatsz a munkatársaid önzetlen együttműködésére és támogatására.
Ha szereted a változatos munkavégzést, szeretsz emberekkel foglalkozni, értesz az emberek nyelvén, szeretsz segítséget nyújtani az elképzelések megvalósításához úgy, hogy te alakítod ki a munkatempódat, válassz a jelenlegi kerületek közül ahol szeretnél dolgozni, küldd el a fényképes önéletrajzodat az E-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 127240265

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 8 napja