Irodai ügyintéző Gépjárműkereskedés

Feladás dátuma:

jún 14., 18:53
Üzleti
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
X6M Car Trading Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Adminisztrációs munkatárs

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Budapest - Asszisztens
Szeretnél egy lendületes fiatalos csapatban dolgozni, és még Excelben és Wordben és a Social Mediában is erősnek tartod magad?
Akkor pont téged keresünk asszisztensnek cégcsoportunk egyik autós, ingatlanos és -fejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonú, sokrétű tevékenységet folytató cégébe! Nem baj, ha friss diplomás vagy, ha önállóan, talpraesetten tudsz dolgozni.
Pörgős, változatos munkát kínálunk, amihez elengedhetetlen a jó kommunikációs készség, az angol, német nyelvtudás és a B kategóriás jogosítvány pedig előnyt jelent.
Ha érdekel a pozíció, küldd el az önéletrajzod a email címre, és a jelentkezésednél kérjük, jelöld meg fizetési igényedet is.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148352022

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 2 napja

Jófogás alkamazás QR kód