Klíma szerelő segéd

Feladás dátuma:

ápr 11., 15:18

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Cégnév:
klimasarok.hu

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Leírás

Klimasarok.hu klímaszerelő segédet keres bővülés miatt!
Feladatok:
- Lakossági split klímák telepítésében való segédlet.
Szakképesítés és szakmai tapasztalat nem elvárt és nem is feltétel, jó technikai érzék és fizikum viszont igen. Előnyt jelent, ha bármilyen építőipari előtapasztalata van. Elvárt feladatok közé tartozik a gépkocsiba való bepakolás, szerszámok rendben tartása, a faláttörések elvégzése, kábelcsatornázás, közös munkavégzés a telepítővel.
Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
- Precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Csapatban való munkavégzés. Szorgalom
- Barátságos, ügyfélorientált személyiség
- Józan életmód
Munkavégzés napi 8 órában történik kizárólag hétköznapokon. Munkakezdés és befejezés 1039 Budapest Hímző utca 2 szám alatti irodánkban.
Munkavégzés helye kizárólag Budapest és Pest megye.
Amit nyújtunk:
- Versenyképes jövedelem
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatalos csapat
Jelentkezni kizárólag e-mailen, az e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal vagy bemutatkozó levéllel.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146993651

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Island Hungary Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód