Kőműves szakmunkás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Kőműves

Kőműves szakmunkást keresünk hosszú távra Budapesten lévő munkákhoz, 1 fő önállóan dolgozni tudó segédmunkás is számításba jöhet.Ebben az esetben 2 összeszokott pár.
Vidékieknek szállás biztosított (nem munkásszálló) külön álló berendezett lakás.
Munkaidő 7.00-17.00 ig, bérezés szakmunkás 2700-3300ft/óra
segéd 1800-2000ft/óra
Feladatok: falazás,zsaluzás,betonozás
Jelentkezni kizárólag e-mailben az címre.Fényképet,telefonszámot mindenképp csatoljanak a megkereséshez, ezt követően felvesszük önökkel a kapcsolatot.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145982266

Jófogás alkamazás QR kód