Kőművest, és segédmunkást felvételre keresek

Bruttó bér:

10

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Kőműves

Építőipari vállalkozás Vác és környékéről felvételre keres kőműves szakmunkást aki ital,drog, mentes a hét minden munkanapján megtud jelenni munkavégzésre, nem a telefont nyomkodja félnapig és még a szakmájához is ért. A segédmunkásra is hasonló feltételek vonatkoznak. Amit kínálunk: bejelentett munkahely korrekt munkafeltételek, munkaruha( 3 hónap próbaidő után ) utazási hozzájárulás, versenyképes fizetés,fiatalos csapat, ha magadra ismersz jelentkezz fényképes önéletrajzzal a -ra. telefonos érdeklődés 7-16 óráig lehetséges.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146082157

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Szőke Bau Építőipari Kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód