Kozmetikus állás csillagszeműeknek

Bruttó bér:

360 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Pest

nem igényel

Cégnév:
Naturiti

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Kozmetikus

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Kedves Leendő Csapattagunk!

A legjobbkor érkezel, tudod? Kollégáinkkal az elmúlt 14 évben nemcsak az ország legprofesszionálisabb intimkozmetikusi közösségét hoztuk létre, de egyben miénk a legszeretetreméltóbb vendégkör, amit csak el tudsz képzelni!

Vendégeink nem az utcáról esnek be, hanem előre foglalt időpontban, pontosan és felkészülten érkeznek hozzánk. Igényes és kedves emberek, akik megszokták és elvárják a 14 éve megszokott Naturiti minőséget.

Igényes és harmonikus környezetben dolgozunk. Kezeléseink során magas minőségű, vegán intimkozmetikumokat alkalmazunk. Ezekből majd Te is kapsz ajándékba, hogy személyesen is megtapasztalhasd a hatásukat.

A jól végzett, örömteli munka fontos számunkra, de arra is nagy hangsúlyt fektetünk, hogy jól érezzük magunkat a Naturiti mindennapokban.

Szalonjainkban nyugodt, barátságos légkört teremtettünk és naponta dolgozunk azon, hogy Te is jól érezhesd magadat közöttünk.

Ehhez persze Rád is szükségünk van, elsősorban a XIV. és a VI. kerületben. Kidolgozott, kiszámítható szakmai környezetbe fogsz érkezni, ahol a teljes budapesti Naturiti csapat támogatását élvezheted majd.

Az első lépés: kattints a naturiti.hu/karrier oldalunkra. Ott minden kiderül

Várunk! :)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148112590

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 26 napja