Laboráns álláslehetőség

Bruttó bér:

3 400

Ft / óra

Feladás dátuma:

máj 8., 13:49

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Mintavevő laboráns
Állás részletei

Cég neve:

Tesbu-Kavics KFT.

Munkavégzés helye:

1151 Budapest, belterület 98110 hrsz.

Fizetés:
Nettó 2.000 - 2.300 Ft/óra

Munka típusa
o Teljes munkaidő
o Alkalmazotti jogviszony
o Általános munkarend

Elvárások
o Nem kell nyelvtudás
o Nem kell tapasztalat
o Középiskola
o 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- a transzport betonüzem gyártásellenőrzéséhez tartozó mintavételek és frissbeton vizsgálatok elvégzése, a szilárdbeton vizsgálatokhoz tartozó próbatestek készítése,
- a Megrendelők által készített és beszállított minták átvétele,
- építéshelyszíni mintavétel és frissbeton vizsgálatok a MK kompetencia táblázata szerint,
- a beszállított mintákhoz mellékelt megrendelő vagy mintavételi jegyzőkönyv átvétele, ellenőrzése,
- a beérkező minták (próbatestek) érkezési naplóban való regisztrálása,
- a laboratóriumtól megrendelt vizsgálatok elvégzése a vonatkozó szabványok, előírások figyelembevételével,
- a vizsgálati eredmények dokumentálása, vizsgálati adatlapok kitöltése,
- esetenként az adatok számítógépen való rögzítése,
- az általa használt vizsgálóberendezések és eszközök napi karbantartása, takarítása, a javítások szükségességének jelzése a közvetlen felettesének,
- a hibás, elromlott eszközök és berendezések egyértelmű elkülönítése,
- munkatorlódás esetén helyettesíti az anyagvizsgálót.

Elvárások
- középfokú végzettség
- jogosítvány B kategória
- számítástechnikai alapismeretek
- precizitás
- megbízhatóság
- önálló munkavégzés

Kérem, önéletrajzát megküldeni szíveskedjék.

tel.: / Mozsár Norbert

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147624963

Jófogás alkamazás QR kód