Notebook szervizes állás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Karbantartó, Szervizes

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Notebook szervizest keresünk!

Ha Te is szeretsz segíteni az embereknek, inkább kihívást látsz egy új feladat láttán nem pedig problémát és szeretnéd kipróbálni magad egy változatos környezetben, akkor mi Téged keresünk!

Kik vagyunk mi?

Több mint 15 éve működő, stabil alapokkal rendelkező kis cég vagyunk, nagy tervekkel! Egy új üzlet beindításán dolgozunk, amihez most új csapattagokat keresünk!

Asztali számítógép és notebook szervizeléssel foglalkozunk, helyszíni segítségnyújtást és rendszergazda szolgáltatást biztosítunk céges partnereinknek, illetve rendelkezünk üzlethelyiséggel, ahol értékesítéssel és új számítógépek összerakásával is foglalkozunk.
Kit keresünk?

Olyan munkatársat keresünk, aki szereti az informatikát, műszaki beállítottságú, de szívesen kommunikál az emberekkel, barátságos, segítőkész és türelmes azokkal, akik kevésbé értenek a számítástechnikához.

Nálunk nem csak a számítógépekkel fogsz foglalkozni, hanem komplett munkafolyamatokat viszel végig, az ügyfelek kezelésétől, anyag beszerzéseken és kereskedelmen át a számlázásig. Ezért olyan új kollégát keresünk, aki alapvetően precíz és szereti rendben tartani a dolgokat maga körül.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, szívesen megtanítunk arra, amit csinálunk!

Amit várunk tőled:

Minimum középfokú végzettség
Informatikai vagy egyéb műszaki jellegű OKJ-s végzettség
Lelkesedés az informatika világa iránt, hardver és szoftver ismeretek
Barátságos, segítőkész hozzáállás, türelem
Jó kommunikációs képesség
Talpra esettség, problémamegoldó készség

Nem feltétlen szükséges nyelvtudás, de az alapszintű angol hasznos tud lenni!
Előnyt jelent (nem feltétel):

Felsőfokú végzettség
Jogosítvány
Valós tapasztalat notebook, számítógép vagy mobil eszközök szervizelésében
Bármilyen szerviz jellegű tapasztalat, forrasztási ismeretek
Web/honlap szerkesztési ismeretek, grafikai ismeretek
Rendszergazda ismeretek, MS és Linux szerverek ismerete
Tapasztalat kereskedelemben vagy marketingben
Pályakezdő státusz (25 évnél fiatalabb munkavállaló, aki legfeljebb 180 nap biztosítási kötelezettséggel járó munkaviszonnyal rendelkezik)

Főbb feladatok:

Szervizünkbe leadott készülékek (PC és notebook) javítása
Kiszállós, helyszíni probléma (szoftveres és hardveres) elhárítás ügyfeleinknél (nem szükséges jogosítvány)
Ügyfélszolgálati munkakör betöltése (utcafronti üzletünkben fogadni az ügyfeleket)
Kereskedelmi feladatkörhöz kapcsolódó munkafolyamatok lebonyolítása (rendelés, beszerzés, értékesítés)
Számlázás, munkalapok felvétele
Plusz pont ha tudsz segíteni marketingben, közösségi oldalaink frissítésében, cikkek írásában honlapunkra

Amit kínálunk Neked:

Alapfizetésen felül prémium rendszer
8 órás munkavégzés, nincs túlórázás vagy hétvégi munkavégzés, tiszteletben tartjuk a szabadidődet!
Fiatalos, barátságos csapat
Fejlődési lehetőség szakmailag és előrelépési lehetőség
Hosszútávú biztos munkahely

EZ A Munka Felelősséggel Jár. Kérjük NE Jelentkezz, HA:

Nem szeretsz az embereknek segíteni
Nem vagy barátságos
Nem szeretsz dolgozni
Nem szeretsz csapatban dolgozni
Nincs türelmed
Nem akarsz tanulni és fejlődni
Nem vagy együttműködő
Negatív személyiség vagy és mindig mindenben a problémát keresed

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajz küldésével az e-mail címre (kérjük, a levél tárgyában tüntesse fel, hogy a szervizes munkakörre jelentkezne)!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület Lehel tér vagy XII. kerület Széll Kálmán tér

Munkavégzés ideje: Hétfő-Péntek 10:00-18:30

Hirdetés azonosító: 150290041

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 7 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!