Egyedi ajánlat!

Ponyvakészítés - betanítással is

Feladás dátuma:

ápr 27., 11:49
Üzleti
Multirégió
Fejér, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Best Ponyva Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Csepel Művek területén található, folyamatos megrendelés állománnyal rendelkező ponyvaüzemünkbe keresünk, elsősorban ponyvagyártásban jártas, józan életű, szorgalmas, munkájára igényes, férfi munkatársat.
Cégünk fő profilja teherautóponyva, teraszponyva, takaróponyva, ipari ponyva gyártása, javítása, telepítése, továbbá molinók konfekcionálása.
Várjuk azok jelentkezését is, akik úgy érzik, hogy szeretnének beletanulni a ponyvagyártásba. Betanításukat vállaljuk.

Munka, amit végezni kell a szakembereink irányításával:
- molinók konfekcionálása (méretre vágás, szegés, ringlizés)
- teherautóponyvák javítása, új ponyva méretre gyártása, felszerelése
- teraszponyva gyártása, telepítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
- józan életvitel
- szorgalmas, igényes, precíz, önálló munkavégzés
- jó fizikai erőnlét
- kézügyesség, kreativitás
- csapatszellem, empátia
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- ponyvagyártásban szerzett tapasztalat
- Leister kézi és önjáró PVC hegesztőgépek használatának ismerete, gyakorlata

Amit kínálunk:
- 1 műszakos, bejelentett, hosszú távú, stabil munkalehetőség
- betanítás esetén 1.700.- Ft nettó órabér
- ponyvagyártásban jártas szakember esetén, gyakorlattól függően, megegyezés szerinti bérezés
- igényes, kulturált, tiszta munkakörnyezet
- 13. havi fizetés
- kávé, tea, ásványvíz

Napi, heti fizetési, illetve munkabér előleg igények teljesítésére nincs lehetőség.

Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeken:
- Személyesen üzemünkben: 1211 Budapest, Hőerőmű u. 6.
- Telefonon:
- Email-ben:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142592158

Jófogás alkamazás QR kód