Villamos berendezés szerelő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akiknek fontos, hogy a cég, ahol dolgoznak stabil legyen.
Mire számíthatsz
- Az erősáramú villamoselosztó és kapcsoló berendezések precíz szerelése lesz a feladatod, tervdokumentációk alapján.
Előnyt jelent, ha gyakorlott vagy tervrajz olvasásban, de ha nem, itt megszerezheted. Tapasztaltabb kollégáid összeállítanak egy mintát számodra, így könnyen eligazodsz majd.
- Elektromos autó töltő berendezések előkészítése és összeszerelése, amivel szintén foglalkozni fogsz. Ezzel egy szinte nap, mint nap fejlődő területen dolgozhatsz.
- Jellemzően önálló munkavégzésre számíthatsz. Mégis csapatban érzed majd magad, hiszen az általad végzett munka hatással van a munkatársaid feladataira is, bármiben elakadsz, lesz kihez fordulnod, ott lesznek körülötted.
- Egyműszakos munkarend
Hétfőtől Csütörtökig 7:00-16:00-ig, Pénteken 7:00-13:00-ig tart a munkaidő.
Amit kérünk tőled
- Szerencsés, ha van középfokú erősáramú végzettséged,
- De az a tapasztalatunk, hogy ha több évet dolgoztál már hasonló területen, van gyakorlatod az elektroipari összeszerelésben, az elosztógyártásban, meg fogod állni a helyed az üzemünkben végzettség nélkül is.
- Legyél rendezett és megbízható.
Amit biztosítunk számodra
- Tudjuk, hogy a tervezhetőség és a stabilitás nagy érték. Számíthatsz ránk: bejelentett, 8 órás, teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt biztosítunk.
- Modern munkaeszközök, felszerelések és körülmények a műhelyben.
- Az Elektro Profi a 2008-as gazdasági válság alatt és a Covid19-járvány alatt is megtartotta és munkát biztosított a munkavállalói számára, így nem kell félned attól, hogy magadra hagyunk egy esetleges vészteljes időszakban.
- A fizetéseden felül minden hónapban biztosítunk számodra egyéb juttatásokat, például Cafetéria utalványt.
- Az Elektro Profinál a hétvégéid mindig szabadok lesznek, a hétköznapjaiddal pedig tudsz tervezni, hiszen egy műszakos munkarendben dolgozunk.
- Kulturált öltöző
- Kerékpár tároló
- Munkaruha, az előírásoknak és a testi épségednek megfelelő védelmi eszközök, felszerelések.

Hazai villamosipari beruházások berendezéseit és elektromos autó töltő berendezéseket gyártunk modern, kiválóan felszerelt üzemünkben.

Több, mint 30 éve biztosítjuk munkatársainknak a kiszámíthatóságot, a kulturált munkakörnyezetet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 140071744

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Elektro Profi Vállalkozási Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód