Raktáros állás Dél-Budán

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
LÁNG Kereskedelmi Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Raktáros

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi Lkq csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., dél-budai telephelyére keres raktáros munkatársat, aki szereti a színes feladatokat és szívesen dolgozna az alkatrészek világában!

Főbb feladatok:
- A vevői megrendelések alapján az áru gyors leszedése, raktári kiszolgálása, akciós termékek menedzselése
- A napi áru számítógépes beérkeztetése
- A kiszállítás időben történő indulásának biztosítása
- Visszáru átvétele, könyvelése, tárhelyre való helyezése
- A beérkező áru levétele gépjárműről, az áru átvétele

Elvárások:
- 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
- Precíz, megbízható munkavégzés

Amit nyújtunk:
- Hétvégi túlóra lehetőség
- Azonnali munkakezdés lehetősége
- Hosszú távú, biztos munkahely
- Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével az e-mail címre!
Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: Raktáros !

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk itt tekinthető meg:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146495720

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

LÁNG Kereskedelmi Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód