Raktáros kollégát keresünk XX. kerületi telephelyünkre

Feladás dátuma:

ápr 3., 13:13

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Raktáros

Téged keres a TMK-Szerviz Kft, a XX. kerületi csapatába raktáros munkakörbe, amennyiben hosszútávú, stabil munkalehetőséget keresel (Dreher; PEPSI; Rauch; Sió logisztikai partnere vagyunk), egyműszakos nappali munkarendbe, barátságos, jó hangulatú társaságba és rendelkezel minimum befejezett 8 általános iskolai végzettséggel, büntetlen előéletű, megbízható, terhelhető vagy, munkavégzésed pontos és precíz, jó fizikai állóképességgel rendelkezel.
Feladataid közé tartozna:
Hűtök mozgatása (emelő hátfalas gépkocsira történő fel és lepakolás)
Hűtők azonosítása és rakodása raktáron belül
Eszközök mozgatásának követése, közreműködés a dokumentációban
Eszközök tisztítása
Raktári és udvari rend folyamatos fenntartása

Egész évben állandó fizetés mellett, szezonálisan pörgős munka vár. Részletes, fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével várom az alábbi címre:

A munkakörrel kapcsolatban további információval kapcsolatban keresd:
Nagy Máriusz Logisztikai vezetőt (1204 Budapest, Török Flóris utca 116.)
Telefon: 30/624-5658
Olyan kollégát keresünk, aki tud és akar is dolgozni; kitartó, hosszú távon is számíthatunk rá.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146803116

Jófogás alkamazás QR kód