Recepciós kollégákat keres a Danubius Hotels budapesti szállodáiba!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Danubius Hotels Zrt

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Recepciós

A több, mint 50 éve alapított Danubius Hotels mára Magyarország egyik legnagyobb szállodalánca. Igényes környezetben, családias hangulatban biztosítunk hosszú távú lehetőséget Kollégáinknak!

Ha fontos számodra a megbízható háttér, a szép munkakörnyezet és a jó csapat, akkor csatlakozz hozzánk és erősítsd Te is budapesti szállodáink Front Office részlegeit!

Csapatunkban így telnek majd a mindennapjaid:

- Elsődleges feladatod a vendégélmény biztosítása, így proaktív, segítőkész hozzáállást kérünk nap, mint nap Kollégáinktól
- Közös feladatunknak érezzük, hogy ne csak Csapatunk tagjai tervezzenek velünk hosszú távon, hanem Vendégeink is visszatérjenek hozzánk
- Tudnod kell kezelni az esetleges panaszokat és együttesen megoldani a Kollégákkal
- Mivel adminisztráció teszi ki a napok jelentős részét, fontos, hogy precízen kezeld a rendszereinket, táblázatokat és jól tudj kommunikálni - angolul is
- Ezen kívül: check in és check out folyamatok, vendégszámlák megnyitása, árak, fizetési módok, terhelések ellenőrzése, szállodai kassza vezetése

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

- Minimum középfokú végzettséged van
- Örülünk, ha van már releváns tapasztalatod, de lelkes kezdők jelentkezését is várjuk
- Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
- Számítógépes ismeret stabil
- Határozott, megnyerő fellépés, kiemelkedően jó kommunikációs készség jellemez
- Rugalmas munkarend vállalása
- További előnyt jelent az egyéb idegen nyelv ismerete, Opera rendszerben való jártasság!

Miért csatlakozz hozzánk?

- A Danubius családias szállodáiban mind Budapesten, mind vidéken támogató vezetőségre, részletes betanítási folyamatra és hosszútávú karrierútra számíthatsz!
- Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted akár Szép kártyára, vagy kérheted plusz bérként.
- Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked.
- Díjmentesen gondoskodunk munkaruhádról.
- A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.
- Előrelépési lehetőség és folyamatos szakmai képzések!

Ha érdekel a lehetőség, várjuk önéletrajzodat a email címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145388341

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Danubius Hotels Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód