Street Food Ételek Készítésében Jártas Kollégákat Keresünk!

Feladás dátuma:

ápr 27., 17:33

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Pultos

Ha egy lendületes és izgalmas munkahelyre vágysz, ahol kihozhatod magadból a legtöbbet, akkor ne keress tovább!
A Grill box16 & Gyro Box csapata új munkatársat keres, és talán Te vagy az, akire vártunk!

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?
Rugalmas munkaidő, hogy összeegyeztesd a magánéleteddel.
Fiatalos és energikus csapat, akik támogatnak és motiválnak.
Érdekes és változatos feladatok, hogy soha ne legyen unalmas a munkád.

Mit várunk el Tőled?
Elkötelezettséget és pozitív hozzáállást.
Pontosságot és precizitást a munkavégzésben.
Kreativitást és új ötleteket az ételkészítésben.

Munkavégzés helyszíne:
"Grill Box"
Budapest, 1165 Újszász utca 49.

Ha úgy érzed, hogy Te vagy az, akit keresünk, küldd el bemutatkozó anyagodat a email címre, és csatlakozz hozzánk a Grill Box csapatához!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147285116

Jófogás alkamazás QR kód