Területi vezető állás

Bruttó bér:

5

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
G.M-W Line Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

A G.M-W Line Kft. Budapesti és Pest Vár megyei munkahelyre főállású vagyonvédelmi területi vezetőt keres.

Feladat
Kereskedelmi őrzési területek felügyelete, az őrzési területek vagyonvédelmi helyzetének figyelemmel kísérése.
Élőerős őrzés vagyonvédelmi stratégiák kialakítása, működtetése.
Szolgáltatásba beszervezett Személy és Vagyonőrök szolgálati vezényléseit, elszámolásait elkészíteni.
Biztonsági folyamatokra vonatkozó szabályok kidolgozása, naprakészen tartása.
Vagyonvédelmi kockázatok, hiányosságok esetén azok megszüntetésére intézkedések megtétele.
Vagyonvédelmi adatok elemzése, eseti és rendszeres riportok készítése.
Belső ellenőrzési rendszer működtetése, eseti ellenőrzések lebonyolítása.
Jogszabálykövetésben és a szabályzatok aktualizálásában proaktív részvétel.

AMIT Kínálunk
Versenyképes fizetés
Stabil és hosszútávú munkahely
Jó csapat, családias légkör
Rugalmas munkaidő
Laptop és céges telefon
Céges autó

Elvárások
Legalább középfokú / vagy felsőfokú szakirányú végzettség, érvényes vagyonvédelmi vizsga / képesítés,
Vagyonbiztonságra vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete,
Élőerős őrzés területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat,
Higgadt személyiség,
Határozott fellépés, vezetői képesség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség / képesség
Rugalmasság és gyors reagálás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
Személyes kompetenciák:
- Digitális tudatosság
- Tanulásra nyitottság
- Komplex problémamegoldás

Jelentkezni:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148413901

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 23 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!