Vagyonőr,Kulcsos,Portás,Ruhatáros beosztásba hosszútávra

Bruttó bér:

1 400

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Leírás

Budapest XI. kerületben lévő Egyetemre keresünk
-Portás beosztásba jó fizikai képességű, megbízható egészségi állapotban lévő, jól kommunikáló, 25 és 60 közötti férfi kollégákat.
Nyelvismeret előnyt jelent.
Munkarend: 24/48 Bérezés: nettó 1.250.- ( 3 hónap próbaidő után 1.300.- nettó)
- Ruhatáros beosztásba Nyugdíjas kollégákat.
Munkarend: Az egyetem nyitvatartási idelyében Hétfőtől Péntekig 07-19 havi 10 munkanapra. Bérezés: 1.250.-/h
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal Kapcsolat tartás: Hétfőtől péntekig 08-16 közötti időben a megadott telefonszámon.

Budapest V. kerületi működő műemlék épület fölujjításához (kb 3 éves munka) keresünk Kulcsos beosztásba jó fizikai és szellemi állapotban lévő, kommunikatív, a fizikai terhelést és a monotonitást is jól tűrő, gyakorlott 25 és 60 év közötti férfi kollégákat. Feltétel: Érvényes Vagyonőri igazolvány megléte.
Munkarend 12 óra 07-19 ig. H-P ill. hétvégi munkavégzések. Bérezés: 1.400.- /h
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal Kapcsolat tartás: Hétfőtől péntekig 08-16 közötti időben a a megadott telefonszámon

Budapest IX. kerület (belváros sétáló utca) Egyetem Kollégiumába keresünk Portás beosztásba, 24/48 órás munkarendbe megbízható egészségi állapotban lévő, jó szellemi és fizikai állapotban lévő, a munkát szerető és tisztelő kollégákat. Elvárás a tiszta megjelenés, az érthető tiszta- kultúrált beszéd, az előzékenység. Előny a nyelvismeret a külföldi diákok miatt. Bérezés: 1.300.- ( 3 hónap próbaidő leteltével 1.350.- nettó)

Budapest IX.ker. Egyetemre keresünk Portás_Járőr munkára jó fizikumban lévő, megbízható egészségi állapotú (hosszabb állást, lépcsőzést és gyaloglást elviselő) monotonitás tűrő, jó szellemi képességekkel rendelkező kollégákat 14 órás munkarendbe Hétfőtől Péntekig , illetve 24/48 órás munkarendbe.
Bérezés: nettó 1.450.- ( 3 hónap próbaidő után 1.500.-) Feltétel: Érvényes Vagyonőri igazolvány megléte (különbözetivel) + erkölcsi bizonyítvány
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal Kapcsolat tartás: Hétfőtől péntekig 08-16 közötti időben a a megadott telefonszámon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145772443

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

sx kereskedelmi és szolgáltató kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód