Varrodavezető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Fejér, Pest

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Expressz Ruhaszerviz Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

A dinamikusan bővülő Expressz Ruhaszerviz csoport keres önállóan dolgozni tudó, gyakorlattal rendelkező varrodavezetőt, hosszú távra, Budapest XXII. kerület Mária Terézia utcai munkahelyre.

A vállalkozásunk tevékenységei:

egyedi, magas ár/érték arányú női felsőruházat készítése, exkluzív anyagokból, kifogástalan minőségben.
Expressz Ruhaszerviz ruhajavító hálózatban felsőruházati termékek és lakástextíliák javítása, alakítása.
Bérmunkaruha szolgáltató multinacionális vállalt részére munkaruhára embléma felvarrás, nadrág, köpeny alja felhajtás.

Feladatok, munkakörök:

A vállalat központi varrodájában a felsorolt 3 tevékenységhez kapcsolódó varrási feladatok elvégzése.
A beosztott varrónők munkájának irányítása, ellenőrzése, támogatása.
A számítógépes ügyviteli rendszerben a munkával kapcsolatos minimális adminisztráció rögzítése.

Munkaidő napi 8 óra munkanapokon.

Jelentkezés: Haász Péternél 20-315-5681, vagy e-mailben:

Az első találkozás alkalmával egy rövid 1-2 órás próbavarrás után tudjuk megbeszélni a munkavégzéssel kapcsolatos részleteket.

Új munkatársunk szakmai segítséget, támogatást kap a kiválóan képzett, nagy gyakorlattal rendelkező tulajdonostól. Csendes motorokkal szerelt gépek, családias légkör, kulturált munkakörülmények, gerincvédő varrószékek.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149046942

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 35 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!