Varrónő/ Szabász

Feladás dátuma:

aug 27., 10:44

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Leírás

Helyszín: 1054 Budapest, Zoltán u.10
Munkaidő: Részmunkaidő

Belvárosban elhelyezkedő férfi szabóságba és ruhaüzletbe keressük lelkes és precíz munkatársunkat részmunkaidőben. Simon, a tulajdonos, Angliában és Olaszországban szerzett tudására alapozva nyitotta meg saját szabóságát és ruhaüzletét Magyarországon 2001-ben és új tagot keres folyamatosan bővülő csapatába.

Feladatok:
- Kézi varratok készítése férfi ruházati cikkekhez
- Gyűszűvel való varrás
- Pikírozás és dísztűzések készítése
- Holozás
- Szabásminták alapján történő szabás

Elvárások:
- Gyakorlott kézi varrásban, különösen gyűszűvel való munkavégzésben
- Jártas a pikírozásban, dísztűzésben és holozásban
- Minimum 3-5 év tapasztalat a férfi szabászatban

Előnyt jelent:
- Tapasztalat gomblyukak varrásában
- Szabásminták alapján történő szabásban szerzett tapasztalat
- Varrógép használatában szerzett jártasság

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
- Barátságos és támogató munkakörnyezet
- Lehetőség a szakmai fejlődésre és tanulásra

Jelentkezés módja: Amennyiben úgy véled te lennél a megfelelő személy a pozícióra, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod, valamint rövid bemutatkozásod a e-mail címre.
A további információkat a cégről a simonskottowe.com oldalon találhatsz.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149879927

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 19 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!