Webáruház adatbázis készítői munka

Bruttó bér:

90

Ft / hó

Feladás dátuma:

jún 19., 14:31

nem igényel

Cégnév:
Fénymánia Lámpaüzlet

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Adminisztrációs munkatárs

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

Mi vagyunk a Fénymánia Lámpaüzlet és webáruház (). Budapesten található az üzletünk, 2008-óta értékesítjük lámpáinkat.
Kollégánkat keressük másodállásban, otthon végezhető webáruház adatbázis készítői munkakörbe, hosszú távra.
Feladatod lesz:
papír alapú, vagy on-line katalógus alapján adatok felvitele Excel táblázatba, leírások készítése a termékekhez, amelyhez igyekszünk minél több segítséget megadni gyártói adatbázisok formájában.
Te vagy a mi emberünk, amennyiben:
felhasználói szinten kezeled az Excelt, Internetet
nagyon jól bírod az adatbázis rögzítéssel járó monotonitást
termékleírások készítéséhez tudod használni a mesterséges intelligenciát
Fizetés teljesítmény arányosan:
Egy termék teljes felvitele 90 Ft/db, amennyi terméket elkészítesz egy hónapban, amnyi fizetést tudunk adni.
Minden hónapban 1000 új termék elkészítése az elvárás. Amíg tanulod a termékeket nem fogjuk ezt szigorúan venni.
Mindenre megtanítunk a lámpákkal kapcsolatban, Neked csak akarni kell dolgozni.
Kizárólag abban az esetben jelentkezz, amennyiben komolyan gondolod a közös munkát és lesz időd folyamatosan foglalkozni vele.
Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a: e-mail címen
Visszajelzést kizárólag pozitív elbíráslás esetén adunk!!!!!!!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148543526

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 3 órája

Jófogás alkamazás QR kód