Értékesítő munkatárs - Eurus Fatelep, Sopron

Feladás dátuma:

szept 16., 14:39
Üzleti felhasználó

nem igényel

Cégnév:
EURUS Trade Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Tapasztalat:
Pályakezdő

Az Eurus Fatelep soproni telephelyére keres értékesítési munkatársat.
Leendő kollégánk feladata lesz többek között:
1. a vevőkiszolgálással kapcsolatos adminisztratív feladatok végzése (ajánlatok, számlázás, pénztárkezelés, telefonos egyeztetések, beszerzések, telephelyi koordináció)
2. valamint a telephely és iroda adminisztratív feladataival kapcsolatos ügyintézés (pl. közüzemi cégek, hatóságok, könyvelőiroda, banki ügyintézés).
Kis csapat, jó hangulat, rugalmas feltételek.
Pályakezdők és tapasztalattal nem rendelkezők jelentkezését is várjuk!
Teljes, vagy részmunkaidő is szóba jöhet.
Ha szereted a kihívásokat és fontos, hogy rajtad is múlik, akkor gyere és csatlakozz!
Eurus Fatelep - Fát Szeretettel!!!

Hirdetés azonosító: 150294517

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 32 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!