Online munkalehetőség az FBI kft alkusz munkatársaként!

Feladás dátuma:

szept 16., 18:57

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Tapasztalat:
Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Bárhol vagy az országban otthonról vagy irodánkból végezhető alkuszi munkát ajánlunk!
Átlagon felül kereshetsz, mivel teljesítményarányos a jövedelem.
Az időbeosztás rugalmas.
Képzést, flottás telefonszámot, szakmai segítséget biztosítunk.

Akár van tapasztalatod alkuszi területen, akár nincs, várjuk jelentkezésed!

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség (érettségi).
Jó kommunikációs készség.
Számítógép felhasználói ismeretek.

Feladatok:
Ügyfelek felkutatása telefonon és e-mailen és igényeik felmérése.
Ügyfélállomány kezelés, ápolás.
Új szerződések, biztosítások kötése meglévő ügyfeleinknek.

Elérhető jövedelem:
Mellékállásban az első időszakban: 50-100 ezer Ft havonta
Mellékállásban a későbbiekben: 400-500 ezer Ft havonta
Főállásban a későbbiekben: 500 ezer - 1 millió Ft havonta

Ha úgy érzed, hogy szeretnéd kipróbálni magad egy új területen és szereted a kihívások, várunk szeretettel!
Küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:
További információért hívj minket az alábbi telefonszámon:
Várjuk jelentkezésedet!

Hirdetés azonosító: 150300208

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 32 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!