Sopron Trafikmunka

Bruttó bér:

450 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

máj 8., 19:42

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
P.L.H. Tobacco Bt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Tapasztalat:
Pályakezdő

Sopron Kossuth utca 39. szám allatt található Nemzeti Dohányboltunkba teljes munkaidőre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát, de pályakezdőket is várunk.

Az ideális munkatársunk magára és környezetére igényes, Kedves, Udvarias és az önálló munkavégzésre alkalmas.

Felhívjuk a jelentkező figyelmét, hogy az üzletben kettő műszakos munkavégzés történik. Váltott délelőttös, délutános munkavégzés heti 40 órában, heti két nap pihenőnap.

Főbb feladatok:
- Dohánybolti termékek értékesítése, megrendelése
- Áruk bevételezése és elpakolása
- Üzlethelyiség takarítása

Elvárásaink:
- Középfokú végzettség
- Számítógép felhasználói szintű ismerete
- Önálló, lelkiismeretes munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
-Becsületes munkavégzés és szorgalom
- Hétvégi És Ünnepnapi Munkavégzés Hajlandósága És Vállalása Elengedhetetlen
(Az üzlet hétvégén és ünnepnapokon is nyitva van)
-Előnyt jelent dohányboltban szerzett tapasztalat, de nem elvárás
- Az erkölcsi bizonyítvány megléte alapfeltétel !!!

Amit kínálunk:
- Stabil megbízható, hosszútávra tervezhető munkahely
- Fiatalos jó hangulatú csapat
- Versenyképes stabil fizetés
- lojális, támogató vezetői és kollegiális közeg

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne velünk dolgozni jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail címre:

Telefonon is érdeklődhet, de ettől függetlenül az állásra jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147633391

Jófogás alkamazás QR kód