Boltvezető-helyettest keresünk létavértesi üzletünkbe!

company_logo

Feladás dátuma:

tegnap, 13:28
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Üzletvezető, Boltvezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

A Hajdú-Coop Zrt. a megye legnagyobb lefedettséggel rendelkező hazai élelmiszerlánca, mindannyiunk jó szomszédja Üzletvezető-helyettes munkatársat keres.

Feladatok:
- Töretlenül azért dolgozol, hogy magas színvonalú kiszolgálást biztosíts vásárlóinknak,
- Folyamatos választékkal és kiváló minőséggel eléred, hogy vevőink élményként éljék meg az üzletünkben történő vásárlást,
- A boltvezető munkáját segíted és helyettesíted őt szükség esetén,
- Kézben tartod az adminisztrációs feladatokat: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás,
- Biztosítod, hogy az áruház mindig kiváló állapotban legyen: megfelelő termék elérhetőség és tisztaság.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középfokú végzettséggel rendelkezel,
- Legalább 2 éves élelmiszer-kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalatod van,
- Felhasználói szintű számítógépes ismereted van,
- Szívesen koordinálsz kereskedelmi folyamatokat,
- Jó szervezőkészséggel és erős felelősségtudattal rendelkezel,
- Szereted a kihívásokat, jó problémamegoldó képességed van.

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Munkába járás támogatása

Várjuk jelentkezésed a e-mail címre fényképes önéletrajz csatolásával!

Hirdetés azonosító: 150918801

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Álláshirdető adatai

Utoljára aktív: 5 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!