Üzletvezetőt keresünk tiszavárkonyi Green üzletünkbe!

company_logo

Feladás dátuma:

ma, 13:01
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Üzletvezető, Boltvezető

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Tiszavárkonyi Green üzletünkbe Üzletvezető pozícióba munkatársat keresünk!

Feladatok:
- Töretlenül azért dolgozol, hogy magas színvonalú kiszolgálást biztosíts vásárlóinknak.
- Folyamatos választékkal és kiváló minőséggel eléred, hogy vevőink élményként éljék meg az üzletünkben történő vásárlást.
- Fejleszted és motiválod a csapatod, hogy munkájukat kiemelkedően és lelkesen végezzék.
- Kézben tartod az adminisztrációs feladatokat: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás.
- Biztosítod, hogy az áruház mindig kiváló állapotban legyen: megfelelő termék elérhetőség és tisztaság.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középfokú végzettséggel rendelkezel.
- Legalább 2 éves élelmiszer-kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalatod van.
- Felhasználói szintű számítógépes ismereted van.
- Szívesen koordinálsz kereskedelmi folyamatokat.
- Jó szervezőkészséggel és erős felelősségtudattal rendelkezel.
- Remekül irányítasz embereket.
- Szereted a kihívásokat, jó problémamegoldó képességed van.

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Munkába járás támogatása

Hirdetés azonosító: 150938813

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Álláshirdető adatai

Utoljára aktív: 5 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!