Telefonos értékesítőt keresünk! 100% home office

Bruttó bér:

360 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ma, 17:50
Üzleti felhasználó

nem igényel

Cégnév:
EOU Sp. z o. o

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Telefonos értékesítő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Felelősségek:
Céges termékek telefonos értékesítése magyarországi vásárlóink részére. (magyar nyelvű értékesítés)
Ügyfelek rendeléseinek megerősítése és az eladások növelése
Pozitív ügyfélkapcsolatok és ügyfélelégedettség fenntartása
Magas szintű interperszonális kommunikáció
Lelkesedés és energia az ügyfelekkel folytatott beszélgetésekben
Saját munka jó megszervezése és hatékony reagálás a belső kommunikációra.

Amit elvárunk:
Telefonos értékesítési tapasztalat (értékesítési technikák ismerete)
Magyar nyelvtudás - haladószint
Angol kommunikatív szintű nyelvtudás (kommunikáció a menedzserrel - főleg e-mailben) (B1)
Számítógép és állandó gyors internetkapcsolat (ha nincs fejhallgatód, tudunk küldeni :) )

Amit kínálunk
100% távmunka
Alapbér minden ledolgozott óráért + magas értékesítési jutalék (a fizetés megduplázásának lehetősége)
Születésnapodra és néhány ünnep alkalmából ajándékcsomagot küldünk :)
Lehetőség értékesítési ismereteid fejlesztésére
Gyors növekedési lehetőség szervezetünkön belül - előrelépés Team Leader pozícióba

A cégről

Az EOU egy lengyel cég, amely Lengyelországban, Csehországban, Szlovákiában, Magyarországon és Romániában segíti ügyfeleit idegen nyelvek elsajátításában. Cégünk központja Varsóban, egy dinamikusan fejlődő városban található.
Nálunk képes leszel fejleszteni értékesítési és üzleti készségeidet. Rugalmas együttműködési formákat és területeket kínálunk. Székhelyünk Varsóban található, de akár otthonról is csatlakozhatsz hozzánk!

A Jelentkezem gombra kattintás után ne felejtsd el mellékelni önéletrajzodat (magyar vagy angol nyelven).

Hirdetés azonosító: 150944127

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Elérhető

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!