Belföldi gépjárművezetőt keresünk nyitott nyerges szerelvényre

Feladás dátuma:

márc 26., 13:46
Üzleti
Multirégió
Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád-Csanád, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
NVG Trans Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Jászberényi telephellyel rendelkező NVG Trans Kft - amely több évtizedes fuvarozási múltra tekint vissza - csapatának bővítésére keres C+E kategóriával rendelkező sofőr kollégát
nyitott széthúzható nyerges szerelvényre. ( Kis spec)
Stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkezünk.
Hosszútávú stabil munkalehetőséget kínálunk.

Főbb feladatok:
- Belföldi építőanyag / vasanyag szállítás nyerges szerelvénnyel
- Kamionsofőri / gépjárművezetői feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- C+E kategóriás jogosítvány, érvényes GKI és sofőr kártya
- Pontos, precíz munkavégzés, mind a vezetésben, mind a fuvarhoz tartozó dokumentumok vezetésében egyaránt
- Térkép ismeret, GPS használat
- Önmagára, munkájára és autójára igényes legyen
- Ilyen fuvarozásban szerzett gyakorlat ( Kis spec)
- Udvariasság kollégákkal, a felrakó és lerakó helyeken egyaránt

Amit nyújtani tudunk:
- Autógazda rendszer (Renault T520)
- Vezetési és pihenő idők betartása
- Napidíjas elszámolás
- Hetelős munkarend (Hétfőtől-Péntekig)

További információval állunk rendelkezésére a telefonszámon!!!!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146632459

Jófogás alkamazás QR kód