Nemzetközi kamionsofőrt keresünk ponyvás nyerges szerelvényre

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád-Csanád, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Leírás

Csatlakozz hozzánk Nemzetközi kamionsofőr pozícióba!

Jászberényi telephellyel rendelkező NVG Trans Kft - amely már 28 éves fuvarozási múltra tekint vissza - csapatának bővítésére keres C+E kategóriával rendelkező sofőr kollégát ponyvás nyerges szerelvényre.
Stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkezünk.
Hosszútávú stabil munkalehetőséget kínálunk.

Főbb feladatok:
- Nemzetközi árufuvarozás nyerges szerelvénnyel
- Kamionsofőri / gépjárművezetői feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- C+E kategóriás jogosítvány, érvényes GKI és sofőr kártya
- Pontos, precíz munkavégzés, mind a vezetésben, mind a fuvarhoz tartozó dokumentumok vezetésében egyaránt
- Térkép ismeret, GPS használat
- Önmagára, munkájára és autójára igényes legyen
- Udvariasság kollégákkal, a felrakó és lerakó helyeken egyaránt
- Minimum 1 év nemzetközi vezetési tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:
- Autógazda rendszer (Nagy fülkés Renault T520)
- Vezetési és pihenő idők betartása
- Versenyképes bérezés, pontos biztos fizetés
- Jászberényi telephelyről indulás, érkezés
- Zömében komplett rakodások
- Szállás lehetőség
További információ és a bérről bővebben telefonon: telefonszámon!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145752222

Jófogás alkamazás QR kód