Építésvezető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Budapest

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Info-Szolg Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Építőipari vezető

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

29 éve működő stabil építőipari cégünk keres építésvezetőt Budapest és Pest vármegye területére
Feladatok:
- kivitelezési munkák szakmai irányítása, szervezése, felügyelete
- az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartása, betartatása
- kiviteli ütemtervek betartása, betartatása
- építési és biztonsági előírások betartásának
ellenőrzése
- kivitelezés minőségének, technológiai
követelményeinek ellenőrzése, betartása
- alvállalkozói és beszállítói teljesítések ellenőrzése és
jóváhagyása
- építésvezetői adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
- Építőipari kivitelezésben való jártasság
- Minimum 3-5 éves építésvezetői tapasztalat,
kivitelezésben eltöltött gyakorlati tudással
- technikus szakirányú építőipari végzettség
- jó problémamegoldó készség
- tervről olvasás
- jó kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány megléte
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- pontosság, precizitás, önállóság, jó problémamegoldó
képesség, felelősségvállalás
Előnyt jelent
- Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
- szakirányú felsőfokú diploma építész-, építőmérnök
Amit kínálunk:
- Stabil munkalehetőség
- szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek
- céges autó, laptop és mobiltelefont biztosítunk
- főállású munkaviszony
- versenyképes juttatás
Jelentkezés módja: magyar nyelvű önéletrajzzal, jövedelemigény megjelölésével, csatolva a végzettséget igazoló dokumentumokat. E-mail: e-mail címre

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148245614

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 25 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!