Gazdasági Vezető

Bruttó bér:

777 444

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

Feladatok:
A pénzügyi és gazdasági területek irányítása és koordinálása.
Felelős a pénzügyi jelentések és elemzések készítéséért a vállalat vezetői és tulajdonosai számára.
Készíti és ellenőrzi a vállalat költségvetését, bevételeit és kiadásait, valamint a pénzügyi kockázatok felmérése és kezelése és javaslatokat tesz a kockázatcsökkentő intézkedésekre.
Irányítja és koordinálja a pénzügyi, gazdasági és könyvelési tevékenységeket.
A vállalat pénzügyi és gazdasági céljainak elérésére irányuló stratégiák és tervdokumentumok kidolgozása és aktualizálása.
Üzlettel kapcsolatos tervek készítése, éves pénzügyi program kidolgozása és koordinálása
Költségvetésterv létrehozása
Együttműködni a vállalat többi ágazatával
Ellenőrzi és elemzi a vállalat pénzügyi teljesítményét, és javaslatokat tesz a pénzügyi helyzet javítására.
Biztosítja a vállalat pénzügyi törvényi előírásoknak és szabályozásoknak való megfelelését.
A vállalat pénzügyi erőforrásainak hatékony és felelős kezelése.

Elvárások:
5-10 év tapasztalat
Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség, szóban és írásban egyaránt
Önálló, hatékony, dinamikus munkavégzés és vezetés

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Motivációs rendszer
Cégautó + Laptop + Telefon
Stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
2040 Budaörs, Kamaraerdei út 10., továbbá Magyarországi felügyelet

Juttatás:
462.000 Ft nettó / hó
+30.000 Ft cafeteria - Próbaidő után (3 hó)
+25.000 Ft üzemanyag támogatás - Próbaidő után (3 hó)
517.000 Ft nettó / hó

Szuperbónusz rendszer:
Céges autóhasználat
Kereskedelmi jutalék 5%
13. havi fizetés - Feltétel: Éves állomány és Sikeres üzleti terv esetén
14. havi fizetés - Feltétel: Éves állomány és Sikeres +20%-ot meghaladó üzleti terv esetén

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146436969

Jófogás alkamazás QR kód