Kereskedelmi vezető

Bruttó bér:

777 444

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

Feladatok és elvárások:
Az áru forgalmazásnak megtervezése, vezetése, koordinálása
Az árusítással foglalkozó egységek működése, irányítása
Beszerzési és értékesítési csatornák feltárása, piackutatás és tervezés
Kiképezni az új értékesítőket, üzletvezetőket, segíteni fejlődésüket, elért eredményeik értékelése
Kereskedelmi és logisztikai tevékenység tervezése, irányítása, koordinálása és felügyelete
Optimális tárolási készletnagyság kialakítása, a termékválasztás meghatározása
Termékbemutatók, szakmai rendezvények, Partner találkozók szervezése
Gondoskodás a kereskedelmi egység működésének személyi és tárgyi feltételeiről
Éves kereskedelmi tervek készítése és az elért eredmények havi elemzése, éves leltár levezetése
Napi kapcsolattartás a Partnerekkel, új partnerek szervezése, szállítói tárgyalások lebonyolítása
Kereskedelmi és marketing akciók tervezése és azok nyomon követése
A forgalmazott termékek kiajánlása, listázása a kereskedelmi partnerek irányába
Üzletek - Partnerek látogatása ellenőrzése, koordinálása, megállapodások betartása, betartatása

Elvárások:
5-10 év tapasztalat
Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség, szóban és írásban egyaránt
Önálló, hatékony, dinamikus munkavégzés és vezetés

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Motivációs rendszer
Cégautó + Laptop + Telefon
Stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
2040 Budaörs, Kamaraerdei út 10., továbbá Magyarországi felügyelet

Juttatás:
462.000 Ft nettó / hó
+30.000 Ft cafeteria - Próbaidő után (3 hó)
+25.000 Ft üzemanyag támogatás - Próbaidő után (3 hó)
517.000 Ft nettó / hó

Szuperbónusz rendszer:
Céges autóhasználat
Kereskedelmi jutalék 5%
13. havi fizetés - Feltétel: Éves állomány és Sikeres üzleti terv esetén
14. havi fizetés - Feltétel: Éves állomány és Sikeres +20%-ot meghaladó üzleti terv esetén

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146435760

Jófogás alkamazás QR kód