Call Center operátor

Bruttó bér:

200 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

szept 6., 18:53

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Rockholding Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Ügyfélszolgálati munkatárs

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Kommunikációs guru vagy, aki képes egyetlen telefonhívással megnyerni az embereket? Szeretnél egy olyan ingatlanirodában dolgozni, ahol a hangod aranyat ér?Ha a válaszod IGEN, akkor ne görgess tovább Hideghívó munkatársat keresünk!

Miért pont Te legyél a mi emberünk?

Mert imádsz telefonálni és nem riadsz vissza az új kihívásoktól.
Mert szereted a szabadságota és a rugalmasságot.
Mert szeretsz egy szuper csapat tagjaként dolgozni, ahol támogató közeg vár.
Mert szeretnél egy modern irodában dolgozni a belváros szívében, ahol a kreativitás és az innováció otthonra lel.

Mit kínálunk?

Fix havi 200.000 Ft, mert tudjuk, hogy a stabilitás fontos.
Jutalék, mert hiszünk abban, hogy a kemény munkád megérdemli a megfelelő elismerést.
Légy részese egy dinamikus, fiatalos csapatnak, ahol a jó hangulat garantált.

Mit vállalsz cserébe?

Hideghívások indítása, potenciális ügyfelek felkutatása.
A lehető legjobb benyomás keltése telefonon keresztül.
A csapatunkkal együttműködve céljaink elérése.

Készen állsz a változásra?
Várjuk önéletrajzod az e-mail címre és kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149996021

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 7 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!