Expressone Futár XI. ker. indulással II, XII. ker. be

Bruttó bér:

400 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 8., 18:15
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Cégnév:
gyd

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Futár

Tartozz közénk Te is! Ha aktívan keresed az új lehetőségeket és a Expresszone futárszolgálat stabil alvállalkozójának csapatához tartoznál, akkor itt az ideje, hogy jobban megismerkedj a nyitott kiscsomag futár állásunkkal.

Futár munkatársat keresünk Határozatlan Idejű szerződéssel.

11.kerületi indulással budai és pesti területre keresünk kollégákat.

A betanítási időszakra egy profi kolléga szárnyai alá kerülsz aki segít minden kérdésben és felvetülő probléma megoldásában illetve a vezetőség felé is fordulhatsz bizalommal.

Feladatok:
Küldemények kiszállítása és felvétele az előírásoknak megfelelően.
Menetlevél rendszeres vezetése valamint a munkához kapcsolódó adminisztratív és egyéb teendők ellátása.
Készpénz kezelése,annak precíz, pontos elszámolása a nap végén.

Elvárások:
Előny A 3,5 Tonnás Gépjármű Vezetésében Szerzett Tapasztalat
Gyorsaság, precizitás, megbízhatóság, pontosság
Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
Önálló, dinamikus munkavégzés, megoldásorientált szemléletmód
Fizikai terhelhetőség

A minimum elvárt napi leadott cím a 65, de a hosszútávú együttműködés során a teljesítendő cím mennyiség a 100-110 cím/nap.

A bérezés:
65 sikeresen leadott cím után az alapbér Bruttó:400.000- Ft, ezen felül + bónuszrendszer amely az átlagteljesítmény után 10 címenként nettó 30.000-enként növeli a fizetésed.
Határ a csillagos ég, ha elég pörgősnek érzed magad és szeretnél egy kiszámítható jó fizetést kapni, várunk szeretettel próbáld ki magad.

Jelentkezésedet várjuk az email címen, illetve érdeklődni tudsz a telefonon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 137976154

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Zmt Hungary Kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód