Furgonra beugró gépkocsivezetőt felveszünk (B.kat)

Bruttó bér:

25 000

Ft / nap

Feladás dátuma:

aug 10., 15:32
Üzleti
Multirégió
Pest

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

1 fő beugró gépkocsivezetőt keresünk éjszakai munkára, konkrét időpontokra:
2024.08.13; 08.16; 08.22;23 további napokat egyeztetjük

Indulás Bp. 16.kerületi telephelyről 20:00 és 22:00 közt

Munkáról amit tudni kell: Éjszakai munkavégzés, bálázott szelektív hulladék (max.40kg)begyűjtés, ismert gyorséttermekből Budapest és környékéről amit Csömörön kell leadni reggel 6 kor nyitáskor, 7 re telephelyen vannak.

8-12 fix cím esténként, effektív munka kb. 6 óra. Kézi be és kirakodás ami a gépkocsivezető feladata

jelenleg egyik kollégánk betegedett le, őt kell helyettesíteni

Az autó: zárt VW crafter furgon Érdeklődni: Fényképes önéletrajzzal:
Tel.:

Budapest +/- 15km környéki jelentkezőket várunk

Kérem csak olyanok jelentkezzenek akik bírják az éjszakát és nem okoz gondot a bálák ki-be pakolása
Fix bérezés: 25.000ft/éjszaka

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147781734

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 28 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!