Key Account Manager

Feladás dátuma:

ápr 17., 09:55

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Jöjjön és dolgozzon Közép és Kelet Európa egyik legnagyobb Forex Brókerének!
Egy nagyon alapos betanítási időszakot követően, minden szükséges tudást átadva, egy meglévő ügyfélportfólióban fog leendő munkatársunk értékesíteni. A napi munka során az alábbi feladatokra lehet számítani:

* Potenciális ügyfelek megkeresése, felkutatása

* Meglévő ügyfelek megtartása és új számlák megnyitása

* Hideg és meleg hívások indítása

* Technikai support, kereskedési platform bemutatása

* Munkádhoz kapcsolódó adminisztratív tevékenység elvégzése az általunk használt CRM rendszerben.

Elvárások:

* Felsőfokú végzettség vagy minimum érettségi

* Értékesítői szemlélet

* Kedves, udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció

* Nagy munkabírás

* Precizitás

* Kommunikatív jellem

Előnyt jelent:

* Meglévő ügyfélkör

* Pénzügyi végzettség

* Tőkepiaci MNB vizsga

* Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

* Bejelentett munkaviszony és havi alapbér + teljesítményarányos jutalék

* Folyamatos tréningek

* Laza és fiatalos csapat

* Szuper mentorok és céges bulik

* Tanulás és gyors előrelépési lehetőség

* Rugalmas és hibrid munkavégzési lehetőség

Céginformáció Cégünk a Smart Solutions Capital Kft az Instant Trading EU Ltd-nek a függő ügynöke. Irodánk Budapesten a 6. kerületben található.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147016542

Jófogás alkamazás QR kód