Kozmetikus állás 600.000.-Ft bruttó

Bruttó bér:

600 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
Esthetic Line Beautycenter

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Kozmetikus

16 éve működő elektrokozmetikai szépségcentrumba keresünk tapasztalt, önmagára és munkájára igényes kozmetikus kolléganőt, 6 vagy 8 órába.
Ideális jelentkező vagy, ha szeretsz arckezeléseket csinálni, jól masszírozol, könnyen tanulsz, el tudod sajátítani 3 vagy 4 márka termékeit és hatóanyagait, könnyedén adsz el, gondoskodó, kedves és kommunikatív a személyiséged, szeretsz csapatban dolgozni, valamint magad körül rendet és tisztaságot tartani.
Amit mi kínálunk: hétköznapi munkavégzés, kiszámítható munkarend, megbízható háttér, jó csapat és hangulat, folyamatos képzések és tanulás.
Fényképes önéletrajzodat az e-mail címre várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146154817

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Tresz Ágnes E.V.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód