Testkezelő és/ vagy kozmetikus kolleganőt keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Kozmetikus

Kozmetikus,- testkezelő kolleginát keresünk Budán, Fő utcai exkluzív kozmetikai szalonunkba teljes / vagy részmunkaidőben!

Kozmetikus és / testkezelő kollegináknak álláslehetőség
Fő utcai exkluzív szépség szalonunkba keressük leendő kozmetikus,- testkezelő kolleginánkat teljes munkaidőben folyamatosan fejlődő és bővülő csapatunkba

Ha a munkádra igényes vagy és szeretnél egy összetartó, fiatalos professzionális csapathoz tartozni, írj nekünk!

Ha ismersz olyat, akire illik a leírás, oszd meg vele ezt a posztot!

A Main Street Beauty - Guinot Kozmetika Buda, több mint 15 éve bővül, szépül, így kialakult vendégkörrel rendelkezik! Ami a legfontosabb, hogy szeresd, amit csinálsz, mivel hisszük, hogy vendégeink így lesznek a legelégedettebbek!
AMIT Kínálunk:
* bejelentett munkaidő,
* rugalmas időbeosztás,
' ' professzionális, inspitáló munkakörnyezet,
' ' kedves, barátságos csapat,
' ' versenyképes jövedelem,
' ' folyamatos képzések,
' ' fejlődési lehetőségek.
Feladatkörök:
* gépi és manuális arc valamint testkezelések végzése
* egyéb kozmetikai szolgáltatások (gyantázás, szempilla hosszabbítás, festések, mezterápia)
* termékek ismerete, értékesítése,
' ' munkaterület tisztántartása,
' ' vendégek igényeinek felmérése, elégedettségük biztosítása.
Elvárások:
' ' pontos, precíz munkavégzés,
' ' kedves, mosolygós, szolgálatkész és kommunikatív jellem,
' ' megbízhatóság, szorgalom,
' ' szakmai elhivatottság,
' ' nyitottság, tanulási hajlandóság.
Előny:
' ' angol nyelvtudás
* Guinot termékek ismerete, valamint a kezelésekben való gyakorlati tapasztalat
* Sminktetoválás világa
* social média-ban való jártasság

Ha ügyes vagy és a fenti jellemzők illenek Rád, ráadásul szeretnél hosszútávon egy szuper csapatban dolgozni, akkor várjuk fényképes motivációs leveledet, az címen tudsz jelentkezni.
Munkavégzés helye: 1027. Budapest, Fő utca 77.

Helyszín: Main Street Beauty - Guinot Kozmetika Buda
1027 Budapest, Fő utca 77.

Bátran kérdezz tőlünk itt messengeren is!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146604332

Jófogás alkamazás QR kód